O nas

 

 

Aranżacja sali weselnej oraz kościoła  w dzisiejszych czasach stała się bardzo ważnym i nieodłącznym elementem niemal każdego wesela. Decydując się na skorzystanie z usług firmy dekoratorskiej, warto powierzyć tę pracę w odpowiedzialne ręce.

Jestem dyplomowanym dekoratorem wnętrz. Swoją pracę obroniłam w 2015 roku.

Od zawsze moją pasją była aranżacja przestrzeni, szczególnie na wszelkie uroczystości. W dekoracjach dopracowuję każdy detal – to właśnie one sprawiają, że całość wygląda wyjątkowo.

W 2016 roku brałam udział w programie „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, gdzie wraz z Izabelą Janachowską miałam okazję aranżować wyjątkowe przyjęcie weselne w Warszawie.

Dwa lata później, w 2018 roku Izabela Janachowska ponownie zaprosiła mnie do udziału w jej nowym już programie "Śluby Marzeń". Wystąpiłam w nim jako ekspert ds. dekoracji i powierzono mi aranżację kościoła.

Oprócz tematyki ślubnej  interesuję się także historią sztuki.

Kreatywność oraz dbałość o szczegóły sprawiły, że na koncie Dekoratorni są już setki zadowolonych klientów. Myślę, że to Oni są moją najlepszą wizytówką.

Dekoratornia posiada Certyfikat Firmy Godnej Zaufania. 

"Za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów."

 

 

 

Kamila, właścicielka kwiaciarni "Kamila" z Lęborka, z którą współpracuję w zakresie florystyki jest absolwentką zaawansowanych kursów Polskiej Szkoły Florystycznej. Kilka razy w roku doszkala się na warsztatach Floral Academy i Greta Flowers - Katarzyny Grety Szymkowiak. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

 

Wspólnie organizujemy m.in. Warsztaty ślubne dla Par Młodych.

Tworzymy zgrany team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych :) Zapraszamy do współpracy!